Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Лютого 2017, 15:02

МІП у зоні АТО: У Віролюбівці на Донеччині прийом ефірних українських каналів стабільний

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Віролюбівської сільської ради прифронтового Костянтинівського району Донеччини.

Голова сільради Леонід Пономарьов розповідає, що ситуація з українським мовлення на місцевості нормальна: "Гарно приймають "Перший канал", ТРК "Україна", "5 канал", СТБ", "ICTV", "Інтер", "1+1". У багатьох жителів підключене цифрове телебачення "Т2", супутникові тарілки люди майже не встановлюють, адже немає потреби - усі українські канали транслюються стабільно".

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, коментує: "Відсутність супутникового телебачення показова в наступному контексті. Річ у тому, що на територію Віролюбівської сільради не добивають проросійські й окупаційні канали. Відтак, якби настрої в людей були проросійськими, вони б шукали на супутнику канали країни-агресора. На щастя, цього немає!".

За словами Бригинця, проукраїнські погляди місцевого населення відчуваються і під час спілкування: "У селі, як і по всьому підконтрольному Донбасу, живуть справжні українці, які прагнуть не лише миру, а й перемоги України".


Перейти до списку публікацій