Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Лютого 2017, 15:02

Юрій Стець і Марі Йованович: Україна та США уникатимуть інформаційних ризиків, застосовуючи систему стратегічних комунікацій

10 лютого 2017 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Марі Йованович.

Юрій Стець під час зустрічі заявив: «Міністерство інформаційної політики України будує наразі як внутрішню, так і зовнішню систему стратегічних комунікацій. У цьому процесі для нас важливо забезпечити належні умови роботи для ЗМІ, аби не порушити свободи слова та створити безпечні умови праці журналістам».

За словами Міністра, в Україні інформаційна безпека реалізовуватиметься на основі Доктрини інформаційної безпеки України, яку РНБО прийняла наприкінці минулого року.

Високоповажний Посол Марі Йованович зазначила:

«Для нас стратегічні комунікації – це теж пріоритетна сфера, бо ми вважаємо, що якісна комунікація між собою як бізнесу, так і культури, та й громадськості загалом, може протидіяти внутрішнім і зовнішнім викликам сьогодення».

Сторони домовилися підтримувати тісний зв'язок, аби діяти в один голос, уникаючи інформаційних ризиків, що можуть виникати між країнами.

Зустріч відбулася за участі Першого заступника Міністра Еміне Джапарової та Держсекретаря відомства Артема Біденка, а також радника Посольства США з питань преси, освіти і культури Карен Робблі.


Перейти до списку публікацій