Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Лютого 2017, 23:02

Радник Міністра: "Міністерство інформаційної політики України окремим пунктом винесло стратегічні комунікації у співпраці Україна – НАТО"

9 лютого 2017 року за участі радників Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна й Аліни Фролової відбулася дискусія на тему «Україна-НАТО: невійськова співпраця як спільна відповідь на гібридні загрози».

Радники Міністра інформаційної політики України взяли участь в обговореннях невійськової співпраці Україна-НАТО

Міжнародний круглий стіл, організований УНЦПД у співпраці з Представництвом НАТО в Україні, представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Центром глобалістики «Стратегія ХХІ», був присвячений шляхам розширення невійськових напрямків співробітництва України з НАТО, перспективам євроатлантичної інтеграції, можливостям спільної протидії гібридним загрозам, зокрема, кібертероризму. Під час заходу були вироблені конкретні пропозиції та рекомендації керівництву України й Альянсу.

У ході обговорення, радник Міністра зі стратегічних комунікацій Аліна Фролова розповіла про діяльність Міністерства інформаційної політики України в рамках невійськової співпраці Україна-НАТО:

"Міністерство інформаційної політики України окремим пунктом винесло стратегічні комунікації у співпраці Україна – НАТО, що й було на Варшавському саміті затверджено як один із ключових напрямів у пакеті комплексної допомоги Україні".

На важливості невійськового співробітництва в епоху гібридних воєн зазначив радник Міністра з інформаційних воєн Дмитро Золотухін: "Невійськове співробітництво загалом набуває нового виміру, адже в умовах гібридної агресії військова складова, або саме збройний конфлікт, носять тільки допоміжну, компліментарну роль. Основне ж відбувається в інформаційній, кібернетичній, політичній, цивільній, громадській та інших сферах. І тут ми переважаємо наших натівських колег і в досвіді, й в обсягах експертизи". За словами Золотухіна, наше завдання – усліяко ділитися з партнерами досвідом і допомогти їм зрозуміти різні аспекти гібридної агресії.

Участь у заході взяли також представники інституцій НАТО в Україні, дипломатичних місій країн-членів НАТО, представники Кабінету Міністрів України, депутати Верховної Ради, українські фахівці в галузі безпеки та міжнародних відносинах.


Перейти до списку публікацій