Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Лютого 2017, 19:02

Звернення МІП до іспанського Державного секретаріату інформаційного суспільства та цифрового порядку денного щодо Р. Зозулі

Міністерство інформаційної політики України звернулося до Державного секретаріату інформаційного суспільства та цифрового порядку денного, який є відповідним органом у Королівстві Іспанія, щодо ситуації, яка склалася довкола українського футбольного гравця Романа Зозулі.

У зверненні МІП пояснює, що тризуб є державним символом України та несе суто патріотичний зміст; будь-яке інше тлумачення цього символу є нехтуванням і неповагою до державної символіки. Нам дуже прикро, що саме неправильне тлумачення зі сторони іспанських футбольних фанатів стало підставою для конфлікту та мови ненависті у бік українця, який висловлює любов до своєї країни.

МІП просить іспанський Держсекретаріат інформсуспільства сприяти розповсюдженню достовірної інформації з роз’ясненням української сторони.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив: «Такі інформаційні ризики не можна залишати непоміченими. Наше завдання в цій ситуації – пояснити, що Роман Зозуля є насправді патріотом, який підтримує свою армію, свою державу. Вкрай прикрим є те, що футбольний простір став майданчиком для ворожнечі в той час, коли спорт є універсальною мовою примирення».

Нагадаємо, що Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Іспанія Анатолій Щерба вже провів зустріч із керівництвом іспанської Ла Ліги, де й отримав запевнення іспанської держави щодо гарантій права на працю, яке є базовим правом кожної людини.

Звернення МІП буде опубліковано на іспаномовній версії сайту «Укрінформ».

Ми прагнемо привернути увагу мільйонної іспаномовної аудиторії до офіційних українських каналів іномовлення з достовірною інформацією.


Перейти до списку публікацій