Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Лютого 2017, 19:02

Заява МІП щодо роботи представників ЗМІ в зоні АТО та пораненого в Авдіївці британського фотокореспондента

Міністерство інформаційної політики України висловлює свою подяку всім журналістам, які зараз знаходяться в Авдіївці та, ризикуючи своїм життям, виконуючи свої професійні обов’язки – доносять світу правду про обстріли мирного населення та порушення перемир’я з боку країни-агресора на Сході України.

Звертаємо увагу журналістів, які працюють в зоні АТО, що для власної безпеки слід тримати зв’язок із прес-центром АТО - вчасно подавати маршрути, місця географічного розташування, а також обов’язково використовувати засоби особистого захисту під час роботи.

Просимо ЗМІ, у разі необхідності, звертатися за допомогою до прес-центру МОУ в зоні АТО за телефоном: +38 068 187 93 57.

Щодо пораненого 2 лютого під час обстрілу в Авдіївці британського фотокореспондента Крістофера Нанна (Christopher Nunn), якого наразі прооперували в обласній клінічній офтальмологічній лікарні в м. Дніпро, зазначимо, що МІП тримає постійний зв’язок із посольством Великобританії та Міністерством охорони здоров’я України.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Я мав розмову з виконуючою обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун та іншими представниками відомства, які в щогодинному режимі інформують мене про стан здоров’я Крістофера Нанна. Знаю, що лікарі роблять усе можливе, аби надати йому належне медичне обслуговування. Надалі триматиму на особистому контролі це питання. Поінформував представників посольства Великобританії, що ми готові надати як організаційну, так і іншу допомогу рідним і близьким журналіста, які перебувають на території України».


Перейти до списку публікацій