Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Січня 2017, 09:01

Артем Біденко: «2017 рік – ключовий для створення та реалізації державної системи стратегічних комунікацій»

26 січня 2017 року за участі Державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденко пройшов круглий стіл «Мережа народної дипломатії «Global Ukrainians» та органи державної влади України: від стратегії до тактичних кроків», організований Національним інститутом стратегічних досліджень та міжнародною організацією «Global Ukraine».

Під час круглого столу було презентовано розроблену активістами мережі «Global Ukrainians» «Стратегію розвитку народної дипломатії на 2017-2018 роки», що має на меті вирішення проблеми недостатньої співпраці громадських рухів, як між собою, так і з органами державної влади.

Державний секретар МІП Артем Біденко підкреслив важливість народної дипломатії в розбудові державного Страткому: «2017 рік – ключовий для створення та реалізації державної системи стратегічних комунікацій, а народна дипломатія є частиною цієї системи».

Директор НІСД Володимир Горбулін, розвиваючи цю ж думку, зазначив: «Будь-яка дипломатія, і публічна, і офіційна, має на меті «достукатися» як до простих громадян, так і до інституцій та експертного середовища для просування інтересів держави в умовах гібридної війни, яка ведеться у світі. Україна володіє всім необхідним потенціалом для посилення присутності в інформаційному просторі, але надважливою для цього є синергетична взаємодія державних та громадських ініціатив».

Також були озвучені ідеї щодо створення сітки проукраїнських лобістів, співпраці з посольствами, залучення нових акторів до публічної дипломатії з метою популяризації України у світі.

Участь у заході взяли понад 60 учасників, серед яких Державний секретар МІП Артем Біденко, представники НІСД, учасники мережі «Global Ukrainians», експерти, громадські активісти та науковці.


Перейти до списку публікацій