Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Грудня 2016, 10:12

МІП: В Україні презентовано телепроект про справжнє обличчя Донбасу «Нові герої Донбасу»

8 грудня 2016 року в ІА “Укрінформ” Міністерство інформаційної політики України організувало презентацію телевізійної передачі «Нові герої Донбасу».

«Нові герої Донбасу» - це цикл телепередач, який наразі складається з 14 живих історій волонтерів, військових, громадських діячів із Донеччини, які від початку конфлікту в 2014 році відстоюють український Донбас.

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики Еміне Джапарової, завдання Міністерства - боротися за Крим і Схід в інформаційному полі, що допомагає утримувати кордони на місцевості.

«Саме про це наші стратегічні документи: інформаційної реінтеграції Донбасу та інформаційної реінтеграції Криму. У них визначені чіткі кроки, які необхідно реалізувати, аби відшукати потрібну мову для комунікації, в першу чергу, з українцями, що живуть в умовах окупації. А також доводити до українців, чому важливо виборювати територіальну цілісність так само, як не давати світу забути, що Крим і Донбас - два пазли однієї картини, яку "малює" РФ шляхом військової та інформаційної агресії», - сказала Еміне Джапарова.


«Ця телепередача покаже справжнє обличчя Донбасу. Вона спрямована на подолання ізоляціонізму в нашому суспільстві - що нібито цю територію потрібно викинути, відрізати», - наголосив радник Міністра, керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» Дмитро Ткаченко.

Продюсер телепроекту Наталя Федорченко, яка провела індивідуальні інтерв’ю з усіма героями, відзначила, що вони не вважають себе героями. «У всіх цих людей зовсім інші очі. Ці очі дивилися в очі смерті. Ці люди у свідомому віці втратили стале життя. Вони не озлоблені, вони хочуть добра, вони хочуть бути з Україною», - зауважила Федорченко.

На презентації також були присутні герої передачі, кожен з яких поділився своєю історією.

Участь у заході взяли: Дмитро Ткаченко - радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру "Фабрика думки "Донбас"; Еміне Джапарова - Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Наталя Федорченко - режисер; герої телевізійної передачі - Володимир Шилов, Євген Шибалов, Віталій Овчаренко, Леонід Краснопольський, Олександр Горбатко.


Телевізійна передача "Нові герої Донбасу" була знята за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) у рамках реалізації "Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції та деокупації Донбасу". Проект створено АЦ "Фабрика думки "Донбас" та Донецькою обласною організацією Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України". Трейлер телепередачі можна переглянути за посиланням.


Перейти до списку публікацій