Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  19 Липня 2016, 15:07

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за другий квартал 2016 року

1

19 липня 2016 року Міністерство інформаційної політики України презентувало звіт роботи відомства за другий квартал 2016 року (квітень-червень). Захід відбувся за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової та заступників Міністра Тетяни Попової та Артема Біденка.

За словами Першого заступника Міністра Еміне Джапарової, другий квартал був насиченим на публічні події у всіх головних напрямах роботи МІП: «Відомством, за звітний період, проведена міжнародна конференція щодо становлення інформаційного суспільства в Україні, головна увага якої була приділена створенню системи стратегічних комунікацій в Україні; соціальні та просвітницькі кампанії щодо депортації кримських татар 18 травня 1944 року «Я пережив геноцид», до Дня кримськотатарської журналістики в квітні, до Дня прапора кримських татар 26 червня. Важливі документи, які були розроблені за участі МІП, серед яких: Стратегія розвитку мовлення на Херсонщині та в Криму, Концепція інформаційної політики щодо ВПО, Стратегія публічної дипломатії кримських татар. А також відбулась презентація фільму «Крим. Спротив», в рамках кампанії «Крим-це Україна» та багато іншого».

Заступник Міністра Тетяна Попова розповіла, що  в напрямку відновлення мовлення, МІП у зоні АТО встановлено 60 передавачів. Більшість – надані урядами інших країн, майже на 60 млн. грн. «60 передавачів – це +30% до того, що на Донбасі стоїть з радянських часів. Через збільшення кількості українських каналів збільшуються проєвропейські настрої».

Заступник підкреслила, що відомство продовжує випускати газети для Криму та Донбасу.

Іще про один важливий напрямок роботи МІП – Реформу іномовлення – звітував заступник Міністра Артем Біденко.

«Телеканал іномовлення UATV було запущено 1 жовтня 2015 року з двома договорами з кабельними мовниками, зараз таких договорів вже 14. Серед них три польських оператори, а також Литва, Молдова, Азербайджан, Грузія, Данія, Словенія та інші. .. З  липня ми увійшли в пакет мовлення одного з найбільших в світі ОТТ-сервісів - «Kartina.TV», - повідомив Артем Біденко.

 «Тільки в Латвії, більше 20000 людей,  вмикають український іномовник хоча б раз на місяць - це ефірні довідки за останній квартал. Те, що люди мають доступ до українського контенту – це значний крок вперед», - підкреслив заступник.

 


Перейти до списку публікацій