Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  11 Липня 2016, 12:07

Телеканал іномовлення UA|TV став доступний телеглядачам будь-якої країни світу


Телеканал UA|TV, який є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ), став доступний для користувачів одного з найбільших в світі ОТТ-сервісів - «Kartina.TV» .

Компанія «Kartina.TV», заснована в 2008 році, надає послуги телебачення в основному для російськомовної аудиторії, незалежно від країни проживання. Згідно з офіційним сайтом, дилерська мережа компанії налічує 1195 представництв в 209 країнах світу.

Абоненти «Kartina.TV» мають можливість дивитися прямий ефір телеканалу «UA|TV» в HD-якості на телевізорі, комп'ютері та мобільних пристроях. Крім того, телеглядач може переглянути в зручний для себе час архів програм «UA|TV» за останні 14 днів.

UA|TV вже  мовить в Молдові,  ЕстоніїАзербайджані, ПольщіДанії,  Ізраїлі, ГрузіїЛатвії, тощо.

Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко зазначив: "Kartina.TV – це німецька Smart-платформа, що працює в Інтернеті та орієнтована на російськомовну діаспору. В результаті, нині ми є в приставках для Smart TV в Росії, Китаї, Туреччині, Малайзії – загалом у 209 країнах. Тобто людина, яка має бажання і доступ до Інтернету, може підключитися до UA.TV в будь-якому куточку світу".

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 1

 

 


Перейти до списку публікацій