Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Червня 2016, 14:06

Телеканал іномовлення UA|TV збільшує свою присутність у Грузії

Один із найбільших кабельних операторів регіону компанія JSC ,,Silknet” включила UA|TV у ретрансляцію. Про це повідомив офіційний дистриб'ютор UA|TV у Грузії - компанія "New Content".

JSC "Silknet " - одна з найбільших телекомунікаційних компаній, яка обслуговує значну частину населення Грузії та нараховує більше
100 000 абонентів.

Нагадаємо, раніше UA|TV включив у ретрансляцію кабельний оператор Caucasus Online", послугами якого  користуються приблизно 60 000 абонентів у столиці Грузії Тбілісі, а також у містах Батумі, Поті, Зуґдіді, Кутаїсі, Руставі.

Запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій