Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Червня 2016, 10:06

Моніторингова місія МІП: мешканці Новоайдару з нетерпінням чекають запланованого МІП будівництва нової телевежі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики відвідала Новоайдар Луганської області, який є центром району, що має на своїй території чи не найдовшу частину лінії розмежування.

Радник Міністра інформаційної політики, народний депутат України Олександр Бригинець вивчив ситуацію з доступом місцевих жителів до українських мовників.

За його словами, прийом українських телеканалів у місті покращився, тим не менш досі існують проблеми. Деякі канали (наприклад, «1+1») транслюються в нормальній якості, але інші (приміром «Перший Національний») - в гіршій. На жаль, сигнал обласного телеканалу ЛОТ взагалі нестабільний, а це для місцевих жителів дуже важливий канал, оскільки він транслює місцеві новини.

При цьому у місті сильний сигнал окупаційних телеканалів, який надходить з Луганська, в сторону якого традиційно налаштовані антени.

За словами  Олександра Бригинця, складність прийому сигналу українських мовників пояснюється тим, що він йде з різних точок, тоді як окупаційні та колаборантські телеканали транслюються з однієї точки.

"Місцеві жителі, безумовно, мають можливість бачити українські телеканали, але ситуацію принципово змінить нова телевежа, яку з ініціативи Міністерства інформаційної політики заплановано встановити неподалік лінії розмежування. Ця вежа не лише збільшить кількість українських телеканалів, не лише посилить їх якість, а й надасть можливість дивитися всі українські телеканали завдяки прийому на одну антену», – сказав Олександр Бригинець.

Радник Міністра інформаційної політики зазначив, що місцеві жителі просять блокувати російські і колаборантські телеканали, які, за їх словами, відверто ображають не лише українську державу загалом, а й місцевих жителів зокрема.

«На щастя, тема фізичного глушіння незаконного окупаційного мовлення все ширше обговорюється не лише серед місцевих жителів і експертів, а й у Верховній Раді та серед силовиків», - наголошує Олександр Бригинець.


Перейти до списку публікацій