Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Червня 2016, 12:06

Іветта Делікатна: «Реформа комунікацій розроблена і готова до реалізації»

10 червня у Києві відбулася конференція #UA_IS «Становлення інформаційного суспільства України: держава, суспільство, приватний сектор», організована Міністерством інформаційної політики України.

В рамках конференції відбулося тематичне обговорення реформи урядових комунікацій.

В обговоренні прийняли участь радник Міністра інформаційної політики з впровадження програми «Відкрита влада» Іветта Делікатна, керуючий редактор VOX Ukraine Наталія Шаповал, керівник Pr та GR сервісів Agama Communications Ірина Золотаревич, засновник ГО Change Communications Олександр Харченко.

Як зазначила під час виступу Іветта Делікатна, на сьогоднішній день потрібно здійснити перехід від комунікацій в кризових умовах до створення системи планування інформаційних компаній та забезпечити сталість та спадкоємність  цієї системи на рівні державних службовців.

«В цьому і є основна частина реформи – перехід від «гасіння пожеж» до планування тих інформаційних кампаній, яких очікує населення саме по тим темам, які цікавлять населення. Тому що саме вони формують довіру, яка забезпечує стабільність уряду»,  зазначила Делікатна.

Іветта Делікатна наголосила, що концепція реформи комунікацій розроблена і підготована до реалізації.

На необхідності переходу від фрагментованої комунікації до структурованої системи, яка дозволить не тільки здійснювати комунікацію між гілками влади, а й стане основою для стратегічного планування, наголосив засновник ГО Change Communications Олександр Харченко.

«Ми маємо зрозуміти, що комунікація для держави не є сервісом чи службою донесення якихось повідомлень до народу. Це базова річ при прийнятті рішень. Люди, які приймають рішення, мають думати, як саме відреагує громада на ті чи інші рішення, і комунікувати як у процесі прийняття рішень, так і пояснюючи свої рішення і намагаючись зрозуміти чи правильним був прогноз сприйняття того, що робиться»,  сказав Олександр Харченко.

Протягом роботи конференції були також обговорені питання формування іміджу країни та інформаційної інтеграції з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей та анексованим Кримом, комунікаційні стратегії в умовах постінформаційного суспільства.

Конференція #UA_IS «Становлення інформаційного суспільства України: держава, суспільство, приватний сектор» проведена за підтримки Microsoft Ukraine та ІТ-компанії «Адамант».

 

 


Перейти до списку публікацій