Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Червня 2016, 09:06

МІП: Включено ще один радіопередавач у Луганській області - відновлено мовлення радіо «Пульс»

30 травня 2016 року в Луганській області введено в дію радіомовний FM-передавач на частоті 89,3 МГц для мовлення радіо «Пульс» в населеному пункті Станиці Луганській, що дало змогу розширити мовлення українських радіопрограм на цій території.

Передавальну техніку встановлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Голова Комісії, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова наголосила на збільшенні території покриття українських мовників: «МІП України спільно з Концерном РРТ вживають всі необхідні заходи для збільшення географії покриття українських теле- і радіомовників. Після встановлення необхідного обладнання, жителі селища міського типу Станиця Луганська отримуватимуть достовірну інформацію про події та слухатимуть радіопрограми відомих журналістів».

Нагадаємо, що загалом для відновлення українського мовлення, в зонах де є “білі плями”, встановлено більше 50 радіо- та телепередавачів, наданих країнами-партнерами.

 


Перейти до списку публікацій