Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Травня 2016, 18:05

Еміне Джапарова: «В Україні буде проведено міжнародний молодіжний Форум «Майбутнє Криму»»

25 травня в ІА "Укрінформ" Міністерство нформаційної політики України організувало презентацію міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму» та запуску нової молодіжної платформи «Майбутнє Криму».  

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова відзначила, що Форум стане ще одним комунікаційним майданчиком з Криму, який має привернути увагу громадськості та ЗМІ, що є запорукою утримання теми Криму в українському та світовому інформаційному дискурсі.

«Форум не має стати зібранням політиків, які міркуватимуть про виключно політичне майбутнє Криму. Головна мета заходу – діалог та комунікація між активною кримськотатарською молоддю Києва, Криму, Румунії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Литви та інших країн. Форум не пропонуватиме рамки та заздалегідь підготовлений порядок денний. Важливим є те, що учасники самі формуватимуть пул питань щодо майбутнього Криму, на які всі шукатимуть відповіді протягом роботи Форуму», - наголосила заступник. 

Айше Меметова, організатор Форуму «Майбутнє Криму» зазначила, що  ініціатива була створена на базі активу кримськотатарської молоді в Києві.

«Ми бачимо важливим, що кримськотатарська молодь об’єднувалася, створювала багато майданчиків для дискусій, зустрічей, контактів, адже саме так можна знайти багато відповідей на  сучасні виклики для молодих активних людей у зв’язку з окупацією Криму», - розповіла Меметова.  

Координатор Форуму Гульнара Муратова повідомила, що організатори отримали близько 400 заявок, з яких було відібрано біля 200  учасників віком від 18 до 35 років з різних регіонів України та з кримськотатарської діаспори з-за кордону. Очікується, що учасники Форуму приїдуть з інших країн, а саме: Туреччини, Польщі, Румунії, Литви, Німеччини".

За словами Ельзари Галімової, координатора форуму «Майбутнє Криму», Форум покликаний залучити молодих кримськотатарських лідерів з усього світу до формування візій щодо Криму. 

«Форум має на меті викристалізувати актив молоді для спільної роботи щодо майбутнього нашого Криму. Він має стати рушієм впровадження конкретних проектів і рішень, спрямованих на розв’язання актуальних проблем кримських татар. Ми чекаємо, що спільно ми виявимо ті проблеми. Окрім іншого, учасники заходу зможуть не просто слухати панелістів, пройти різні тренінги із медіа та комунікацій, але й в інтерактивному режимі працювати в групах над рядом питань. Одним з таких є освіта та можливість отримання якісної освіти», - згадала Галімова. 

«Символічним є те, що молодь буде обговорювати майбутнє Криму, адже саме вона  є уособленням майбутнього. А для того, треба вже сьогодні формувати це бачення спільно. Важливим для організаторів Форуму – є безпека молоді, що їхатиме з Криму. Тому захід буде не про політику», - розказав Алім Алієв, експерт з комунікацій, співзасновник ГО «КримSOS». 

 Форум «Майбутнє Криму» пройде в Києві 30-31 травня, в готелі «Братислава»  (вул. Малишка, 1) за ініціативи молодіжної платформи кримських татар у «Qirimnin Kelecegi» - «Майбутнє Криму». 

Спонсорами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, Фонд «Відродження», Фонд Конрада Аденауера. Інформаційна підтримка організована Міністерством інформаційної політики України. 

В заході  взяли участь: Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Алім Алієв - експерт з комунікацій, співзасновник ГО «КримSOS»; Айше Меметова – організатор міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму»;  Гульнара Муратова – координатор міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму»; Ельзара Галімова – координатор міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму»; Юрій Погребняк - координатор міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму».


Перейти до списку публікацій