Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Травня 2016, 14:05

Студентська рада при МІП провела акцію до Дня пам'яті жертв депортації

 1

18 травня Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України, біля Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка, до річниці депортації кримських татар провела акцію за підтримки Студентського Парламенту КНУ. 

Молодь створила живу інсталяцію у вигляді кримськотатарського герба, щоб продемонструвати свою підтримку корінному народу. Загалом до акції долучилося понад 60 осіб.

Крім того, Студентська рада через МІП звернулася до всіх вищих навчальних закладів міста Києва з проханням розмістити фотовиставку, що є частиною комунікаційної кампанії, презентованої раніше МІП України до роковин депортації.

Участь в інсталяції також взяли студенти філологічного факультету кримськотатарського відділення.

Під час акції студенти скандували гасло «18 травня ми всі - кримські татари». В руках в них також були наявні портрети кримських татар, які пережили депортацію.

Нагадаємо, що в квітні цього року, при Міністерстві інформаційної політики України створено Студентську раду, яка є дорадчим органом. Завдання ради – напрацьовувати та подавати до відомства фахових рекомендацій до законодавства в сфері інформаційної політики, а також забезпечення незалежного інформаційного простору і налагодження комунікації між Міністерством та громадянським суспільством, а також розвиток міжнародних відносин.


Перейти до списку публікацій