Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Травня 2016, 20:05

МІП звернеться до МО «Репортери без кордонів» щодо блокування в Росії сайту проекту «Крим.Реалії»

Міністерство інформаційної політики України готує звернення до міжнародної недержавної організації захисту прав людини, яка оберігає свободу слова у всьому світі «Репортери без кордонів», з проханням надати правову оцінку та висновки щодо блокування в Росії сайту проекту «Крим.Реалії», який є філією українського підрозділу «Радіо Свобода».

Зазначимо, що про про блокування заявила ставлениця Кремля на посаду прокурора анексованого Криму Наталія Поклонська, повідомляє “Українська правда” з посиланням на “ТАСС“.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець наголошує, що «Крим.Реалії» являється одним із найпотужніших видань з тематики Криму, та є головним джерелом інформації для українців, що живуть на півострові та в Росії.

“Сьогодні, з боку Росії, знову порушують свободу слова. “Крим.Реалії” є одним з найпотужніших та найпопулярніших видань по Криму, що має досить широке коло читачів. Особливо є важливим те, що видання популярне в Росії. Ми спостерігаємо останнім часом, що всі джерела інформації, які розповідають правду про Крим, стають мішенню блокад та утисків. Незважаючи на це, ми, з боку держави, всіляко підтримуватимемо видання”, - сказав Юрій Стець.

МІП також звернулося до МВС і Міністерства юстиції України  з проханням надати правову оцінку зазначеним діям з боку РФ та долучити до матеріалів справи щодо злочинів окупаційної влади.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила: "Росія на всіх можливих майданчиках, в тому числі міжнародних, відпрацьовує створення своєї власної "картинки" Криму. Звичайно, на заваді цьому стоять незалежні ЗМІ. "Крим.Реалії " - видання, яке виробляє якісний контент, а тому має багато читачів. Важливо, що велика частини з них - російські читачі. Блокування сайту - це визнання загрози, адже весь інфопростір в РФ підпорядкований режиму".

Нагадаємо, проект “Крим. Реалії” розпочав свою діяльність після анексії Криму Росією в березні 2014 роки як альтернатива ЗМІ, які висвітлюють російську позицію щодо Криму.

 


Перейти до списку публікацій