Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  6 Квітня 2016, 15:04

Радник Міністра Олександр Бригинець: «З власного аналізу передбачаю встановлення телевишки на Карачуні до Дня визволення Краматорська, Слов’янська»

1

Про це, в Краматорську 6 квітня 2016 року, під час прес-конференції повідомив Народний депутат України, радник Міністра інформаційної політики України Олександр Бригинець. «Підготовчі роботи на об’єкті завершено. Відремонтовано будівлю, яка обслуговувала вежу, а також налагоджено кабельну систему електропостачання. Таким чином, проаналізувавши ситуацію на об’єкті та готовність технічну, можу прогнозувати, що встановлення телевежі відбудеться до Дня визволення Краматорська, Слов’янська – 5 липня. І це буде символічною перемогою», - сказав Олександр Бригинець. 
 
Як досліджено моніторинговою місією МІП в зоні АТО раніше, встановлена телевежа, яка матиме висоту 180 м, дасть змогу покрити українським мовленням значну частину Донеччини, а головне заповнить прогалини, де через нерівність рельєфу, відсутній український сигнал. Зараз тимчасова вежа на Карачуні має висоту 30 м . Зазначимо, основною вимогою для покриття територій з «білими плямами» в областях є висота вежі, яка має бути не менше 130 метрів. 
 
Радник також зауважив важливість співпраці в боротьбі за інформаційну безпеку всіх приватних компаній – кабельщиків та влади. «В зоні АТО треба віддавати перевагу як і кабельному, так і ефірному мовленню, так і Інтернет-телебаченню. Всі джерела є важливими, оскільки так у населення буде вибір серед джерел інформації. Щодо інформаційної безпеки, я як представник виконавчої влади, і як представник законодавчої влади, лобіюватиму інтереси інформбезпеки в Комітеті ВРУ з питань національної безпеки та оборони», - підкреслив Олександр Бригинець.
 


Перейти до списку публікацій