Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  31 Березня 2016, 11:03

МІП: Концепція реформи урядових комунікацій є універсальною моделлю для всіх органів влади, включаючи регіональні

30 березня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова взяла участь у конференції "Комунікація реформ на місцевому рівні", організованою  Інститутом масової інформації, в рамках проекту "Будуємо мости заради реформ та довіри".

Під час заходу провідні аналітики з питань комунікацій, політики, посадовці, народні депутати, журналісти та представники громадських організацій обговорили питання комунікаційних стратегії місцевих органів влади та що потрібно зробити, щоб запустити якісне і системне інформування місцевого населення.

Заступник Міністра розповіла про реформування урядових та державних комунікацій МІП спільно з The Communication Reform Group при Кабінеті Міністрів України: «Концепція реформи урядових комунікацій є універсальною моделлю для всіх органів влади, включаючи регіональні, які будуть покриті центральної реформою. На період квітень-травень заплановано продовження серії круглих столів з обговорення різних аспектів реформи».

Нагадаємо, що Концепція реформи урядових комунікацій була розроблена за ініціативи МІП, за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України, групи незалежних експертів та за підтримки Уряду Великобританії. 20 січня 2016 року Концепція була підтримана Урядом  під час засідання Кабінету Міністрів України.  За участю декількох міністерств і відомств розроблена дорожня карта Реформи, яка готова до втілення .

Крім того, Міністерство інформаційної політики України за допомогою The Communication Reform Group, в рамках реалізації реформи урядових комунікацій, провели анкетування керівників урядових прес-служб. Результати опитування  показали, що 88% представників держустанов знають та підтримують реформу.

Обговорення Концепції реформи урядових комунікацій вже відбулося з провідними керівниками PR-проектів в Україні та управлінцями комунікаційної сфери держави, а також представників медіа і ф ахівцями сфери освіти. Всі зібрані пропозиції буде враховано під час  реалізації реформи.

Наступні заходи по обговоренню концепції відбудуться по напрямку HR (в сфері управління персоналом) та регіональному аспекту втілення реформи.


Перейти до списку публікацій