Міністерство інформаційної політики України


МІП розробляє Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу

На  основі аналізу аналітичних документів, розроблених Інститутом стратегічних досліджень, Донецькою військово-цивільною адміністрацією, досліджень КМІС,«ГФК Юкрейн» та інших дослідницьких компаній, Міністерство інформаційної політики України розробляє Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу, яка буде, у травні цього року, представлена Експертній раді при МІП, а пізніше винесена на розгляд Уряду.

12 квітня 2016 року представники НТКУ, МОУ, СБУ, Донецької військово-цивільної адміністрації, представники СтратКому Donbas Recovery Agency зібралися на третю робочу зустріч в Міністерстві інформаційної політики України, щоб обговорити пропозиції до Стратегії.

Заступник Міністра Тетяна Попова: "Я вдячна, що в цій роботі нам допомогають не тільки юристи МІП та волонтери I-army.org, але й представники зацікавлених державних органів, а найголовніше журналісти та громадські активісти Донбасу».

Зазначимо, що під час попередніх зустрічей, відомством вже зібрано варіанти найкращих пропозицій, які втілено в розробку Cтратегії. За результатами цієї зустрічі, розпочато роботу над написанням плану дій.

Нагадаємо, що відповідно до плану дій МІП на 2016 рік, одним із стратегічних напрямків роботи є напрацювання Стратегії інформаційної реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій на Сході України та прилеглих до зони АТО територій.

1Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/1113.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове