Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Березня 2016, 08:03

Телеканал іномовлення України UA|TV став доступним глядачам Грузії

Найбільший інтернет-провайдер Грузії, компанія “Caucasus Online”, яка з 2011-го року надає послуги IPTV (інтернет-телебачення), 23 березня 2016 року включила UA|TV в «Основний пакет» телеканалів.

Послугами “Caucasus Online” користуються приблизно 60 000 абонентів у столиці Грузії Тбілісі, а також у містах Батумі, Поті, Зуґдіді, Кутаїсі, Руставі.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець прокоментував: «Символічним стало те, що в ефірі UA|TV грузинські глядачі мали змогу побачити відеоролик про акцію підтримки Надії Савченко у Тбілісі, головним учасником якої став Національний балет Сухішвілі. Це відео люб’язно надала UA|TV Генеральний директор «Tabula Television» (Тбілісі) Тамара Черґолеішвілі (Tamara Chergoleishvili). Ми висловлюємо подяку за сприяння в поширенні українського іномовлення Грузії, зокрема Посольству Грузії в Україні».

Зазначимо, що Міністр інформаційної політики України Юрій Стець проводить регулярно зустрічі з послами інших країн та міжнародними організаціями з метою якомога швидше запустити телеканал іномовлення України UATV по всьому світу, даючи правдиві та офіційні новини про Україну.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.


Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 1


Перейти до списку публікацій