Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Березня 2016, 11:03

Мультимедійна платформа іномовлення України розширює мовлення за кордоном

 
Між Союзом кабельних операторів Данії (UBOD) та Мультимедійною платформою іномовлення України підписано договір про співпрацю. UBOD, який нараховує 17 операторів зв'язку, рекомендуватиме своїм учасникам телеканал іномовлення UATV до своїм мереж. Найближчим часом відбудуться переговори по конкретних регіонах та містах.

Крім того, ізраїльська компанія «Орбіта» (місто Бат-Ям, більше 10000 домогосподарств) вже включила до свого пакету цифрового телебачення (IPTVUATV – серед більш ніж 100 каналів відтепер є український мовник в цифровій якості.

Зазначимо, що Міністр інформаційної політики України Юрій Стець проводить регулярно зустрічі з послами інших країн та міжнародними організаціями з метою якомога швидше запустити телеканал іномовлення України UATV по всьому світу, даючи правдиві та офіційні новини про Україну. 
 
Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube. 

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який 
було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

Перейти до списку публікацій