Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Березня 2016, 17:03

МІП: У прифронтовій Попасній (Луганщина) відновлено мовлення Українського радіо

10 березня 2016 року відновлено мовлення Українського радіо у м.Попасна Луганської області на частоті 102, 5 ФМ. Передавальну техніку встановлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Заступник Міністра Тетяна Попова зазначила: «Незважаючи на пошкоджену, в результаті обстрілів, телевежу, введення в дію передавача дозволило забезпечити покриття сигналом Першої програми Українського радіо жителів м.Попасна та прилеглих районів. МІП України спільно з Концерном РРТ, НТКУ та НацРадою, в рамках діяльності Комісії, продовжують розширювати географію покриття українських мовників на Сході України. До цього у Попасній відновлено мовлення «1+1» та ЛОТТБ».

Нагадаємо, що в МІП щотижнево відбуваються засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення за участі представників: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП, під час яких приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, дотичних областях та АР Крим. Всього введено в експлуатацію 48 передавачів, 45 із них на Сході України. 


Перейти до списку публікацій