Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Березня 2016, 13:03

МІП: Телеканал іномовлення України UATV з’явився в кабельній мережі одного з найбільших операторів Польщі

 
25 лютого 2016 року розпочав трансляцію, в кабельній мережі Польщі – «VectraS.A.», український телеканал іномовлення UATV Мультимедійної платформи іномовлення України. Телеканал включено в усі пакети цифрового телебачення компанії.

Кабельний оператор "VectraS.A." є другим за величиною кабельним оператором Польщі. За даними Польської палати електронних комунікацій (PIKE –
http://www.pike.org.pl/index/ranking), за результатами 2014 року "Vectra" займала майже 20% ринку телекомунікацій Польщі, а абонентами цифрової телевізійної мережі, в яку включено «UA|TV», є 612 566 домогосподарств.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. МПІУ сформована на базі державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"».

У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube. 

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство. 
1

Перейти до списку публікацій