Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Лютого 2016, 12:02

МІП поновить мовлення "Радіо Приазов'я" – українського мовника про життя національних меншин

1

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України, в рамках своєї роботи в зоні АТО, провела зустріч в Маріупольському осередку спілки журналістів України, щоб проаналізувати стан українського мовлення в регіоні.

Під час візиту виявлено недостатній доступ громадян до мовлення дротового «Радіо Приазов'я», яке було одним з головних джерел місцевих новин, що дає не лише випуски для Українського радіо, а й видає в ефір програми про життя національних меншин. Головною проблемою припинення мовлення є відсутність бюджетування.

Як розповів секретар Донецької обласної організації Спілки журналістів України Віктор Граматіков, радіо Приазов'я, що виходить в ефір в рамках мовлення Українського радіо, яке доступне кожному жителю Маріуполя, користується попитом громади, але несподівано програми припинили транслювати на дротовому радіо.

«Ми не можемо лишатися осторонь в такій ситуації. Мовлення – головний ключ до об’єднання нації навколо спільних цілей зробити країну нашої мрії. І коли припиняє трансляцію мовник, який був головним інформатором населення, був голосом держави -  треба бити на сполох. Тому Міністерство інформаційної політики України, в рамках своїх повноважень, на засіданні Комісії підніме це питання і знайде необхідні рішення для подальшої трансляції приазовського радіо», - передає радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець із зони АТО.

В ході розмови із представниками Маріупольського осередку спілки журналістів України  було знайдено спосіб поновити мовлення -  'Радіо Приазов'я' буде надано ефірний  час на хвилях радіо 'Голос Донбасу', запуск якого в Маріуполі очікується вже навесні. Детально це питання обговорять, та приймуть необхідні рішення, на найближчому засіданні Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Нагадаємо, що в зоні АТО постійно перебуває моніторингова місія МІП, мета якої - вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу. За результатами, щотижня, на засіданні Комісії при МІП, виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями, виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та, відповідно, виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.


Перейти до списку публікацій