Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Лютого 2015, 18:02

Заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко презентував концепцію цілей Міністерства

12 лютого Артем Біденко виклав стратегію, що базується на чотирьох ключових задачах, орієнтованих на європейські цінності, серед яких, зокрема, прозорість і відкритість рішень.

Озвучені чотири задачі:

- Покращення комунікації з громадянами

- Боротьба з інформаційною війною з боку Росії

- Сприяння прозорості уряду

- Захист свободи слова ЗМІ в Україні

"Ми в Україні ведемо війну проти російської пропаганди, і ця боротьба вимагає надзвичайних зусиль, але ми також маємо сильне бажання захистити наші основні свободи, в тому числі права журналіств та засобів масової інформації. Верховенство права є основою для нашої діяльності", - звернувся до дипломатів заступник Міністра Біденко.

За словами Артема Біденка, його метою буде допомога в досягненні достатньої поінформованості всіх громадян та їх переконаності щодо намірів уряду, його порад та постанов, а також у висвітленні перед світовою спільнотою чіткої, яскравої та переконливої картинки про Україну та її боротьбу за те, щоб залишатися вільною та незалежною державою.

Артем Біденко зауважив, що Міністерство розглядає технологічні варіанти боротьби з російською пропагандою на окупованому південному сході та Криму за рахунок покращеного теле- та радіозв’язку, створення газет й організації системи обміну прямими повідомленнями.

Також Артем Біденко зазначив, що Міністр Юрій Стець скористається своїм статусом в Кабінеті Міністрів з метою сприяння систематичним процесам реалізаії відкритого управління та прозорості як ефективного засобу, в тому числі в питаннях обмеження корупції.

МІП також працюватиме з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, Національною радою з питань радіо та телебачення, іншими органами, а також з фахівцями з питань регуляторної політики з метою захисту свобод ЗМІ й запровадження європейських стандартів у галузі медіа-сектору.

"Ми повинні гарантувати роботу ЗМІ за принципами європейських практик з тим, щоб забезпечити існування плюралізму та балансу", — зауважив Біденко. Це включає детальну підготовку законопроектів замість рефлекторної цензури, що може підірвати підтримку України в європейських столицях та Вашингтоні, де свобода ЗМІ сприймається дуже серйозно.


Перейти до списку публікацій