Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Про міністерство  >  Вакансії  >  Завідувач Сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України   >  20/04/2017 22:13:28

УМОВИ

проведення конкурсу на посаду 

Завідувач Сектору з питань європейської інтеграції

Міністерства інформаційної політики України

 

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Посадові обов’язки

Умови оплати праці

Посадовий оклад 7500,00 грн. 

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавка та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

За безстроковим трудовим договором

Перелік документів необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або завірену належним чином копію довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

4. Копії документів  про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Термін прийняття документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу: до 18-00 04 травня 2017 р.

Дата, час і місце проведення конкурсу

з 11 травня по 12 травня 2017 р. о 10:00, м. Київ, вул. С. Петлюри, 15, кім. 604, 

контактний телефон (044) 200-46-24.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дяденко Ганна Євгеніївна, 256-71-06, [email protected]

 

ВИМОГИ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Загальні вимоги

Освіта

Вища, за освітнім рівнем магістра. 

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Спеціальні вимоги

Освіта

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр в галузі знань: «Право», «Управлвння та адміністрування», «Гуманітарні науки».

Знання законодавства

Конституція України, Закони України: «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», «Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу», «Про ратифікацію Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами», постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2004 р. №1365 «Деякі питання адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу», Угода про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами.

Професійні знання

Основи державного управління, вміння організації публічних заходів, 

знання англійської мови – рівень Intermediatе.

Спеціальний досвід роботи

Досвід роботи на керівних посадах за фахом на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування, інших сферах управління державного або приватного сектора не менше двох років.

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office, знання сучасних технологій з електронного урядування. 

Особистісні якості

Інноваційність та креативність, самоорганізація, ініціативність, аналітичні здібності, вміння працювати в стресових ситуаціях.