Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Платформа відкритих конкурсів  >  Проекти на голосуванні  >  ТОВ Whites Group   >  01/11/2017 19:22:14

Завантажити файл презентації.

1000 років історії, культури та інновацій

Розробка візуальної ідентичності для будь-якої країни є великою відповідальністю тому, що графічне зображення має відображати культуру, історію, атрибути, характер та народ. Візуальна ідентичність створюється, щоб представляти націю, тому вона повинна мати сенс і бути зрозумілою для багатьох різних аудиторій, а також працювати у всіх формах – як друкованій, так і електронній. 

Рішення, яке ми пропонуємо, базується на тому, що Україна є однією з найдавніших стовпів європейської цивілізації. У 2020 році ми будемо відзначати тисячоліття кодифікації права, розпочату Ярославом Мудрим. Ця історична подія символізує собою дату народження держави України.

Ми обрали цей знаменний момент в історії України, як основу нашої концепції дизайну. Символ - це сучасна інтерпретація лицарського щита часів Київської Русі Х століття. Кольори представляють національний прапор, пагорби та небо України, де колір неба плавно перетікає до назви. 

Слоган був розроблений для використання в трьох формах та в поєднанні з будь-яким видом діяльності так, щоб він дійсно відображав наші вміння та досягнення. Зображення, використані на плакатах, є концептуальними ідеями елементів українського суспільства  та відображають нашу реальність, спонукаючи  нас пишатися тим, хто ми є та що ми представляємо, як  Народ.