Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Платформа відкритих конкурсів  >  Проекти на голосуванні  >  ТОВ Сі еф Сі Консалтинг   >  01/11/2017 19:25:37

Завантажити файл презентації.

Синопсис проекту

Створюючи візуальний образ України, маємо чітко усвідомлювати послання Революції гідності: Україна дорівнює Свобода. Свобода – це найвища цінність. Свобода – це життя, це необмежені обрії розвитку людської цивілізації. Україна не чекає пасивно на допомогу. Ми йдемо вперед, ми вже змінюємо країну, будуємо своє і ваше майбутнє. Ніни ми створюємо світовий тренд і потребуємо не спонсорів і поводирів. Ми шукаємо однодумців і надійних партнерів. 

Не варто заново винаходити колесо: ми — українці – створили візуальний образ сучасної України кілька років тому, й поступові успіхи українських реформ, досягнення українців у бізнесі, науці, технологіях, спорті повсякчас засвідчують його. 

Свобода постає квінтесенцією сутності українців, водночас вона є ключовим компонентом і неодмінною умовою прогресу, політичних, економічних, культурних змін, що творять нову якість життя. Свобода – це умова самореалізації особистості. Свобода – це безмежні можливості для розвитку суспільства. Сьогодні свобода діє як могутній каталізатор перетворень у всіх сферах життя українців, що дозволяє максимально розкрити їхній творчий потенціал. Вона є унікальним джерелом молодості і творчого натхнення, доступним кожному. Для того варто лише відвідати Україну, вдихнути повітря Свободи, доєднатися до мільйонів українців, що творять майбутнє уже сьогодні.