Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Платформа відкритих конкурсів  >  Проекти на голосуванні  >  ТОВ Мулленлоу Адвента   >  01/11/2017 19:38:03

Завантажити файл презентації.

Синопсис 

Завдяки змінам, що відбулися, Україна стала державою з великим економічним та культурним потенціалом. Але відсутність просування іміджу України призвела до того, що на Заході про нас знають дуже мало. Інформаційна війна, яку ведуть проти нашої країни, суттєво впливає на думки людей. Навіть позитивні факти переважно дивують та не викликають особливої довіри. Однак зовсім по-іншому Україну сприймають іноземці, що побували тут на відпочинку або у справах. Вони бачили реальну ситуацію та прагнуть поділитися своїм досвідом зі світом.

Нашим завданням є залучити увагу громадськості до України. Показати її такою, якою вона є, розкриваючи при цьому потенціал і можливості в сфері бізнесу, туризму та культури.

Попередні кампанії з просування іміджу України лише ілюстрували її потенціал, нагадуючи листівку. 

Як рішення ми пропонуємо креативну кампанію, що здатна зацікавити Захід у відкритті для себе України – інвестиціях, співпраці, візитах. Вона також створить емоційне підґрунтя для майбутньої розробки позиціонування країни. 

Ми репрезентуємо діджитал-генератор можливостей в Україні. Кожна людина в Європі та світі зможе знайти для себе українських партнерів чи проекти, в які вона хотіла б інвестувати і які їй було б цікаво розвивати в Україні чи за кордоном. Учаснику варто лише окреслити коло своїх інтересів, і генератор запропонує привабливі для нього проекти.

Це принесе користь обом сторонам і продемонструє Україну як оригінальну країну – країну стартапів та підприємливих людей. Соцмережі згенерують необхідні позитивні для іміджу України відгуки на Заході й значно підвищать поінформованість про нашу державу.

See soon what it will happen…