Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Платформа відкритих конкурсів  >  Проекти на голосуванні  >  ТОВ "ФІЛЬДЖАН"   >  08/11/2017 14:28:45

Синопсис

«100 річчя Курултаю - національного з’їзду кримськотатарського народу» 

Курултай кримськотатарського народу — національне зібрання, вищий представницький повноважний орган кримськотатарського народу.

У грудні 1917 році проведений перший Курултай кримськотатарського народу – національного зібрання. Зазначена дата є однією з найбільш визначних в історії Криму та кримськотатарського народу.  За підсумками першого Курултаю кримськотатарського народу було оголошену  Кримську Народну Республіку, сформовано її Уряд, ухвалено Конституцію та затверджено державні символи.

На білбордах та сітілайтах буде зображений портрет Першого голови Курултаю - Номана Челебіджіхана, також ми побачимо кримськотатарський прапор який буде гармонічно доповнювати композицію. 26 листопада відзначаеться 100 річчя Курултаю, тому на бордах та сітілайтах ми побачимо слоган «100 річчя Курултаю - національного з’їзду кримськотатарського народу». Борди та сітілайти дуже лаконічні, виконані в стилі мінімалізм аби не відволікати глядача від основного посилу-знайомства з важливогою для кримськотатарського народу подіею.