Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Про міністерство  >  Консультації з громадськістю  >  Стратегія публічної дипломатії кримських татар   >  21/11/2016 12:21:20

На громадськеобговорення виноситься проектрозпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Стратегії публічноїдипломатії кримських татар», що розроблений Міністерствомінформаційної політики України на виконання пункту
5 частини 9 розділу VI Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням КабінетуМіністрів України від 27 травня 2016 р. № 418-р.

Метою проектуакта є реалізація публічної дипломатії кримських татар, спрямованої на посиленнялегітимізації статусу кримських татар як корінного народу Криму та України, забезпечення їх індивідуальних таколективних прав.
За результатами впровадження Стратегії публічної дипломатії кримських татар очікується зростання присутності питань Криму такримських татар на міжнародному порядку денному та як результат – підвищеннярівня загальної обізнаності міжнародного співтовариства про кримськихтатар як корінний народ Криму та України.

Пропозиції та зауваження стосовно проекту акта просимо надсилати на електроннупошту: [email protected]
Результати електронного громадського обговоренняпроекту буде оприлюднено на сайті Міністерства інформаційної політики України врозділі "Обговорення проектів актів".

Завантажити файл "Стратегія публічної дипломатії кримських татар" у форматі .doc | .pdf

Завантажити файл "Пояснювальна записка" у форматі .doc | .pdf

Завантажити файл "Проект розпорядження" у форматі .doc | .pdf