Міністерство інформаційної політики України


На громадське обговорення Міністерством інформаційної політики виноситься Стратегія інформаційної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб. Ключовим аспектом  даної стратегії є досягнення взаєморозуміння, соціальної консолідації та згуртованості населення України. Виконання стратегічних заходів повинно забезпечити привернення суспільної уваги до питань реінтеграції ВПО у приймаючі громади, підвищення рівня толерантності, довіри і взаємодії в суспільстві, а також забезпечення змін у розв’язанні проблем переселенців.

 Реалізація даних стратегічних заходів стане результатом:

1) Привернення суспільної уваги до питань реінтеграції ВПО у приймаючі громади, їх потреб та існуючих проблем;

2) Забезпечення змін у ставленні суспільства до розв’язання проблем ВПО (за соціокультурним, соціально-економічним та гуманітарним вимірами)

3) Підвищення рівня компліментарності приймаючих громад до ВПО, підвищення рівня толерантності, довіри та взаємодії в суспільстві. 

Основоположні принципи стратегії спираються на:

- гарантування рівності та недискримінації у забезпеченні прав і свобод людини;

- дотримання взаємних інтересів особи, суспільства та держави

- регулювання питань в інформаційній сфері з питань ВПО та координація дій органів державного управління

- впровадження демократичних стандартів щодо ведення інклюзивного діалогу та ін.

Міністерство інформаційної політики України координує діяльність з реалізації Стратегії та залучає державні інформаційні ресурси шляхом розбудови  координаційної платформи для всіх зацікавлених учасників інформаційно-комунікаційної діяльності з питань ВПО. Пропозиції та зауваження стосовно проекту стратегії протягом 30 днів просимо надсилати на електронну пошту: [email protected]

 

Завантажити файл "Стратегія інформаційної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб" у форматі .doc | .pdf

Завантажити файл "ДОДАТОК до Стратегії інформаційної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб" у форматі .doc | .pdfАдреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/strategiya-informaciynoi-reintegracii-vnutrishno-peremishchenih-osib.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове