Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Реалізовані проекти за підтримки МІП   >  24/11/2016 14:21:21

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ ЗА ПІДТРИМКИ МІП

Посібник з Верифікації «Verification book» - новий інноваційний ресурс для журналістів та організацій, які надають допомогу. Містить покрокові інструкції щодо того, як під час надзвичайних ситуацій працювати з контентом, отриманим від читачів.  

Проект "Україна. Гідність. Свобода. Креативність"  Мета - у короткій, цікавій та доступній формі інформувати світ про нашу державу та її досягнення.  Буклет "Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» та інтерактивний сайт проекту http://myukraineis.org/ може стати нескінченим полотном фактів про нашу державу, адже його може доповнити будь-хто власною історією про Україну та її громадян. Створення буклету є результатом взаємодії Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та Production Hub StratComUA.

- Випуск аналітично-правового дайджесту «Крим без правил: переміщення цивільного населення Російської Федерації на окуповану територію України». Дайджест було підготовлено Регіональним центром прав людини, Українською Гельсинською спілкою з прав людини та експертно-аналітичною групою «CHROT».

Проект навчання технікам та методикам Open Source Intelligence (OSINT). За підтримки Міністерства інформаційної політики України та фонду European Endowment for Democracy, радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін реалізовує проект навчання технікам та методикам (OSINT), які нині використовуються найбільш популярними і професійними командами журналістів та волонтерів в сфері інформаційного протистояння, такими як Bellingcat та InformNapalm. На тренінгах, за допомогою інструментів OSINT, учасники, зокрема, навчаються використовувати прийоми пошуку в онлайн-просторі для викриття фейків і перевірки джерел інформації. Наприклад, на тренінгах вивчався фейк про нібито отримання Україною великого кредиту в обмін на прийом біженців з Близького Сходу.