Міністерство інформаційної політики України


На громадське обговорення виноситься проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку спроможностей із кризових комунікацій в органах державної влади», розроблений Міністерством інформаційної політики України з метою реформування системи здійсення комунікацій органами виконавчої влади в умовах кризи, в т.ч. в докризовий та посткризові періоди.

Проект передбачає реформування усієї системи здійснення кризових комунікацій в частині визначення ефективної системи інформаційної взаємодії урядових інституцій із суспільством з інформування населення про кризові ситуації та хід їх подолання. Ключовим елементом є внутрішня інституалізація та закладення передумов для формування ефективних інструментів комуніціювання органів виконавчої влади із суспільством у відповідності до апробованих та ефективних міжнародних практик та українського досвіду.

Пропозиції та зауваження стосовно проекту акта просимо надсилати на електронну пошту: [email protected]

Результати електронного громадського обговорення проекту буде оприлюднено на сайті Міністерства інформаційної політики України в розділі "Електронні консультації з громадськістю".

Проект розпорядження

Пояснювальна записка

Прогноз впливуАдреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/proekt-rozporyadzhennya-kabinetu-ministriv-ukraini-pro-shvalennya-strategii-rozvitku-spromozhnostey-iz-krizovih-komunikaciy-v-organah-derzhavnoi-vladi.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове