Міністерство інформаційної політики України


На громадське обговорення виноситься проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2019 рік", розроблений Міністерством інформаційної політики України.
 
Проект акта розроблено на виконання Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 576-р та пункту 1 Плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2018 рік, затвердежного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 86-р з метою належної координації дій державних органів та інших учасників антикорупційних комунікацій під час об’єктивного інформування суспільства щодо проведення антикорупційної реформи.
 
Пропозиції та зауваження стосовно проекту акта просимо надсилати на електронну пошту: [email protected]


Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/pro-zatverdzhennya-planu-zahodiv-z-realizacii-strategii-komunikaciy-u-sferi-zapobigannya-ta-protidii-korupcii-na-2019-rik.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове