Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Про міністерство  >  Електронні консультації з громадськістю  >  Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2019 рік   >  15/11/2018 14:38:44
На громадське обговорення виноситься проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2019 рік", розроблений Міністерством інформаційної політики України.
 
Проект акта розроблено на виконання Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 576-р та пункту 1 Плану заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2018 рік, затвердежного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 86-р з метою належної координації дій державних органів та інших учасників антикорупційних комунікацій під час об’єктивного інформування суспільства щодо проведення антикорупційної реформи.
 
Пропозиції та зауваження стосовно проекту акта просимо надсилати на електронну пошту: [email protected]