Facebook Twitter YouTUBE


Головна  >  Підтримка журналістів  >  Подання на посвідку для представників іноземних ЗМІ   >  23/05/2017 14:06:42

Порядок оформлення подання:

Заявник подає до Міністерства клопотання від засобу масової інформаціїв один з наступних способів:

*За умови надання Міністерству оригіналу клопотання при видачі подання Міністерства.

 

Клопотання іноземного засобу масової інформації (.doc / .pdf) оформлюється на офіційному бланку іноземного засобу масової інформації, візується керівником ЗМІ, або іншою уповноваженою особою та скріплюється печаткою (за наявності). В клопотанні необхідно чітко зазначити вид засобу масової інформації (наприклад, телерадіокомпанія, друковане видання тощо).

У разі дотримання усіх вимог щодо оформлення клопотання, Міністерство протягом двох робочих днів готує подання Державній міграційній службі України стосовно видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні з метою роботи кореспондентом або представником іноземного засобу масової інформації.

В окремих випадках, строк розгляду клопотання Міністерства може бути подовжено на період до 30 днів з дня надходження до Міністерства оригіналу клопотання, що доводиться до відома Заявника не пізніше як за два дні з дня надходження оригіналу клопотання (частина 2 статті 10 Закону України «Про адміністративні послуги»).

Послуга надається безоплатно. 

 

Отримати подання можливо:

Особисто - за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, вхід з вул. Садова, 6 під’їзд.*

*За умови попереднього погодження за тел. (044) 256-60-51 та наявності паспортного документу, реквізити якого зазначено у клопотанні.

Поштовим відправленням – у разі попереднього повідомлення адреси отримувача.*

*За умови надходження до Міністерства оригіналу клопотання від іноземного засобу масової інформації; 

Уповноваженим представником – за умови надання особою підтвердження повноважень на представництво інтересів Заявника або іноземного ЗМІ (представництва іноземного ЗМІ в Україні).

За бажанням Заявника, йому може бути надіслана копія подання факсом, або на електронну пошту.

 

Важливо! Подання Міністерства до ДМС України не видається без наявності оригіналу клопотання від засобу масової інформації.

Після отримання подання Міністерства, Заявник звертається до територіального органу або підрозділу ДМС України із заявою встановленого зразка на видачу посвідки на тимчасове проживання та необхідними документами.

 

Порядок звернення до ДМС України щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання та перелік необхідних документів встановлено Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 липня 2013 року № 681 “Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання”.

Контактна особа: 

Тарабукін Олексій Юрійович, завідувач сектору стратегічних комунікацій Тел.: (044) 256-60-51

E-mail: tarabukin@mip.gov.ua