Міністерство інформаційної політики України


Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему: «Популяризація України у світі».

Наказ про проведення мистецького конкурсу.

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру та виробництва поліграфічної інформаційної продукції на тему: «Зміцнення національної єдності та консолідація українського суспільства», а саме: «Порушення прав людини та громадянина на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження».

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру та виробництва поліграфічної інформаційної продукції на тему: «Зміцнення національної єдності та консолідація українського суспільства», а саме: «Висвітлення правдивих історій військових, волонтерів, медиків, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції».

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру та виробництва поліграфічної інформаційної продукції на тему: «Зміцнення національної єдності та консолідація українського суспільства», а саме: «Поезія про АТО».

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру та виробництва поліграфічної інформаційної продукції на тему: «Популяризація України в світі».

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з виробництва відеоінформаційної продукції (аудіовізуальних творів) на тему: «Роз'яснення та інформування щодо реформ Уряду», а саме: «Розвиток українських цифрових технологій».

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з виробництва відеоінформаційної продукції (аудіовізуальних творів) на тему: «Роз'яснення та інформування щодо реформ Уряду», а саме: «Безпека дорожнього руху»

Оголошення про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему: «Роз'яснення та інформування щодо реформ Уряду», а саме: «Безпека дорожнього руху»Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/hochu-zaluchiti-sviy-proekt.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове