Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Проекти  >  Платформа відкритих конкурсів  >  Проекти на голосуванні  >  ФОП Валюх С.А   >  01/11/2017 19:09:42

Завантажити файл презентації.

Синопсис 

Україна - це край високого потенціалу у великому розмаїтті галузей. Країна з багатою душею, міцною волею та гнучким розумом, у якій органічно поєдналися традиції та новації, багаторічна історія та сучасні тенденції, технології та мистецтво, поля та заводи. Нам є, що дати світові, ми раді взяти від світу найкраще.

Саме так команда студії Тюбик розглядає позиціонування країни у глобальній спільноті, і на цих засадах базувалася концепція брендингу. Графічне рішення побудоване на перетині традиційного українського мистецтва та сучасних дизайнерських трендів з акцентом на гнучкість символу та успішну його адаптацію у таких різних сферах діяльності як виробництво, освіта, наука, інвестиції та бізнес, туризм, промисловість та інших. 

В основу графічного зображення покладено рослинні мотиви, які споконвіку посідали одне з центральних місць в українській символіці та міфології. Геометричне оформлення квітки хмелю, на якому базується ключовий візуальний образ концепції, дозволяє поєднати історію та сучасність, а також представляє багату палітру асоціативних звязків (традиційним орнаментом, перетином доріг, рушниками, розкритою книжкою та ін.). Такий підхід дозволяє успішно використовувати символ для представлення різних сфер діяльності, а також у розмаїтті оточень та носіїв.