Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Крим  >  Крим - це Україна  >  Дайджест   >  14/07/2016 15:47:10

МІП: Важливо, аби окупований Крим теж був частиною процесу декомунізації 

«Процес декомунізації – це форматування та перезапуск України. Важливо, аби окупований Крим теж був частиною цього очищення. Проблема в тому, що Постанова ВРУ «Про перейменування окремих населених пунктів та районів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» увійде в силу після деокупації. Гадаю, цей процес мав би бути невідкладним, аби нові мапи, атласи, підручники фіксували український Крим із кримськотатарськими назвами», - наголосила Еміне Джапарова під час участі в засіданні круглого столу щодо перших результатів процесу декомунізації, проведеному Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

Еміне Джапарова зазначила, що відродження України неможливе без переосмислення радянського минулого.

В рамках впровадження Закону про декомунізацію МІП реалізувало кілька заходів: проект «Крим.Декомунізовані» із радіоведучою Ксенією Турковою та презентацію карти Вахтанга Кіпіані «Топонімія Криму».

/news/1305.html

2 Липня 2016, 13:07

 

Еміне Джапарова: «Ми не були готові до окупації Криму, але маємо готуватись до його деокупації» 

«Визнання Криму як національної автономії кримських татар –  стратегічний напрям реалізації державної політики щодо реінтеграції півострова. Ми не були готові до окупації Криму, але маємо бути готовими до його деокупації в політичному та практичному контексті, тобто на момент повернення ми маємо чітко розуміти, яким буде Крим», - заявила Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, яка взяла участь в панельній дискусії «Кримськотатарська автономія у складі України. Яким має бути новий Крим?»

Народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що протягом найближчого часу має бути сформовано робочу групу в складі Конституційної комісії, яка розроблятиме нові положення Х розділу Конституції України щодо визначення статусу Автономної Республіки Крим як кримськотатарської автономії. Також, за його словами, самовизначення кримськотатарського народу має стати одним із основних аргументів України в переговорах щодо повернення Криму. 

/news/1290.html

27 Червня 2016, 10:06

 

МІП розпочинає інформаційну кампанію «Два прапори – єдина країна» 

24 червня в ІА «Укрінформ відбулася прес-конференція до Дня кримськотатарського прапора (Bayraq künü), який відзначається 26 червня.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова відзначила роль кримськотатарського національного прапора в історії кримських татар як символу їх самоідентифікації та важливість його вшанування поряд з державним прапором під гаслом «Два прапори – єдина країна», особливо сьогодні, коли держава-окупант рішуче налаштована знищити самоідентичність кримськотатарського народу.

 «День національного прапора – це  той захід, який викликає у людей активність, пробуджує бажання любити свою Батьківщину, свій народ», - сказав голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв.

Член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель поінформувала про заходи, які відбудуться 26 червня до Дня вшанування кримськотатарського прапора. За її словами урочистості заплановані не тільки на материковій частині України, а й в окупованому Криму.

/news/1289.html

25 Червня 2016, 21:06

 

Еміне Джапарова: «Міжнародні позови України проти Росії - практичний інструмент захисту інтересів держави»

В інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Провадження в міжнародних судових інстанціях: позови України до Російської Федерації щодо окупації Автономної Республіки Крим», організована Міністерством інформаційної політики.

Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова повідомила, що на розгляді Європейського суду з прав людини чотири міждержавні скарги України проти Росії щодо фактів порушення Конвенції з прав людини.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила, що позовні вимоги України до Російської Федерації щодо окупації Криму демонструють правову лінію захисту інтересів держави та громадян України в Криму.

/news/1288.html

24 Червня 2016, 18:06

 

Еміне Джапарова: МІП готує стратегію з інформаційної реінтеграції Криму

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у парламентських слуханнях на тему: «Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної  Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та  способи».

Еміне Джапарова наголосила: «Інформаційна реінтеграція Криму – стратегічний напрям діяльності Міністерства. В рамках його реалізації розроблено два важливих документи, кожен з яких містить чіткий план дій. Протягом року Міністерством буде розроблена широка стратегія з інформаційної реінтеграції Криму».

/news/1287.html

24 Червня 2016, 14:06

 

Еміне Джапарова: «Українська освіта для кримчан – запорука повернення Криму»

21 червня в ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Нові можливості здобуття української освіти школярам з Криму».

Директор Фонду «Відкрита політика» Ірина Жданова повідомила, що для отримання української освіти кримським школярам не потрібний український паспорт або ідентифікаційний код.

«З липня цього року розпочинають роботу освітні центри «Крим-Україна» в містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Харків, Херсон, де випускники кримських шкіл зможуть здати державну підсумкову атестацію та отримати українські атестати», - зазначила Жданова.

Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович повідомила, що зарахування вступників з Криму на навчання до ВНЗ відбувається в межах квот на місця державного замовлення.

Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова зазначила, що можливість отримання української освіти кримськими школярами має стати елементом національної безпеки України. 

/news/1280.html

 23 Червня 2016, 07:06

 

 МІП та Кримськотатарський ресурсний Центр щомісячно презентуватимуть моніторинг правопорушень в Криму 

В інформаційному агентстві "Укрінформ" відбулася прес-конференція «Кримськотатарський Ресурсний Центр про репресії в Криму: проблеми та перспективи», в рамках якої була представлена діяльність та результати роботи громадської організації «Кримськотатарський Ресурсний Центр», а також презентація буклетів на російській та англійській мовах «Політв’язні Криму», «Зниклі та загиблі люди за період окупації Криму».

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики України, донесення правди про політичні репресії українців в Криму є елементом їх захисту.

Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв зазначив, що згідно їх моніторингу в Криму, на сьогоднішній день нараховується 24 політв’язні, 16 зниклих та 10 загиблих.

В рамках співробітництва МІП та Кримськотатарського Ресурсного Центру щомісячний моніторинг правопорушень буде презентований ЗМІ, громадськості, експертам, чиновникам,  а також дипломатам.

/news/1275.html

22 Червня 2016, 06:06

 

На конференції МІП презентувало кроки з інформаційної реінтеграції Сходу України та Криму 

10 червня с рамках конференції #UA_IS «Становлення інформаційного суспільства України: держава, суспільство, приватний сектор», що була організована Міністерством інформаційної політики України, було обговорено дії, які здійснює держава у відповідь на інформаційні виклики.

На конференції були презентовані плани з розвитку роботи телеканалу UA|TV, який здійснює мовлення для іноземної аудиторії та розширення присутності України в інформаційному полі окупованих територій.

«Формування конкретного плану дій по побудові зворотного зв’язку з населенням окупованих територій і Криму та створення там дієвого інформаційного поля зараз є не просто викликом часу, а нагальною потребою і повинно стати завданням держави», - сказала Перший заступник Еміне Джапарова на конференції.

/news/1255.html

15 Червня 2016, 08:06

 

Міністерство інформаційної політики представило дослідження громадської думки та засобів комунікації з українцями анексованого Криму

В інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася презентація дослідження «Вивчення громадської думки українців в анексованому Криму: необхідна підтримка і рекомендовані способи комунікації з Батьківщиною».

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, будь-які класичні опитування в Криму сьогодні не працюють, адже територія окупована, а люди перебувають у тотальній атмосфері страху.  

Автор проекту та дослідження Борис Ходорковський наголосив, що в умовах актуального правового та соціального поля Криму запропонована методика є чи не єдиною можливою та такою, що забезпечує ефективний та повністю анонімний підхід до дослідження.

За результатами опитування були отримані дані у відсотковому відношенні щодо ідентифікації кримчан з Україною та їх потреби в комунікації з її материковою частиною. 

/news/1248.html

13 Червня 2016, 00:06

 

МІП: Абітурієнтам із Криму та Донбасу буде надана інформаційна підтримка щодо вступу до українських ВНЗ

В інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась прес-конференція щодо інформаційної підтримки додаткових можливостей прийому на навчання до вищих навчальних закладів, проходження державної підсумкової атестації та отримання документів державного зразка про повну загальну середню освіту для осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО або тимчасово окупована територія Криму.

Заступник Міністра Тетяна Попова повідомила, що за підтримки МІП був розроблений спеціальний макет додаткових можливостей для випускників Донбасу та Криму, який буде розміщуватись у газетах «Донецька правда», «Кримське слово» та соціальних мережах і міститиме опис процедури отримання українського атестату та вступу до ВНЗ і професійно-технічних закладів для випускників Донбасу та Криму у 2016 році. 

/news/1231.html

5 Червня 2016, 13:06

 

Еміне Джапарова: «Контент про Крим та кримських татар в Україні – складова повернення півострова» 

В ІА "Укрінформ" відбулася презентація підсумків мовлення радіо-програми "Vatan sedası", яка стала спільним проектом Міністерства інформаційної політики України та Першого каналу Українського радіо. 

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, проект став частиною кампанії «Крим – це Україна», головна мета якої – згуртування української суспільної думки щодо Криму, а також інформаційна реінтеграція окупованого півострова. Вона зазначає, що «проект – це платформа для адаптації та комунікації переселенців. Це спосіб наблизити один народ до іншого». 

Проект "Vatan sedası" став комунікативним майданчиком, який у майбутньому сприятиме створенню кримськотатарського культурного центру.

/news/1230.html

3 Червня 2016, 17:06

 

Еміне Джапарова: «В Україні буде проведено міжнародний молодіжний Форум «Майбутнє Криму»»

Міністерство інформаційної політики України організувало презентацію міжнародного молодіжного форуму «Майбутнє Криму», який, за словами координатора форуму Ельзари Галімової, покликаний залучити молодих кримськотатарських лідерів з усього світу до формування візій щодо Криму. 

Перший заступник Еміне Джапарова відзначила, що Форум стане ще одним комунікаційним майданчиком з Криму, який має привернути увагу громадськості та ЗМІ, що є запорукою утримання теми Криму в українському та світовому інформаційному дискурсі. Причому заступник наголосила, що Форум не повинен стати зібранням політиків, які міркуватимуть про виключно політичне майбутнє Криму.

/news/1218.html

26 Травня 2016, 18:05

 

Еміне Джапарова: «Відновлення історичних топонімів в Криму – повернення пам’яті про кримських татар» 

Міністерство інформаційної політики України організувало презентацію карти "Топонімія Криму", яка відтворює історичні назви кримських населених пунктів.

«Карта є важливим елементом усвідомлення, що дерадянізація і декомунізація Криму є необхідним елементом у відновленні нашого суверенітету», - зазначив Вахтанг Кіпіані, який виступає ініціатором проекту.

Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров відзначив, що карта сприяє збільшенню знань про історію кримських татар та інтеграції історії Криму в український контекст. А попереду перед державою велика робота із повернення історичних назв у Криму.  

/news/1200.html

19 Травня 2016, 23:05

 

Укрінформ і МІП запускають новий проект про Крим 

18 травня на сайті Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» за сприяння Міністерства інформаційної політики України стартує новий інформаційний проект – рубрика «Крим».

Мета проекту – розширити рамки інформування українських громадян і всієї світової громадськості про ситуацію в Криму, який сьогодні перебуває під російською окупацією. Проект «Укрінформ - Крим» покликаний показати, які кроки робить влада для повернення Криму в Україну, для його інформаційної реінтеграції.

Планується, що тут будуть не лише новини, але й коментарі, інтерв’ю та інші формати.

/news/1196.html

19 Травня 2016, 11:05

 

Еміне Джапарова: «Наша активність в ООН дратувала росіян» 

В рамках 15 сесії Постійного Форуму ООН з питань корінних народів (ПФ), що завершиться 20 травня 2016 року, було проведено захід «Корінний народ Криму – кримські татари: шляхи виживання та захисту прав». 

«РФ активно використовує «незалежних експертів» разом із журналістами та дипломатами, які подорожують світом із казками про «злагоду та щастя» всіх народів в «російському» Криму. Одна частина розказує, інша показує «кримнаш». Нашою задачею на ПФ було донести реальну картину Криму та не дозволити переконати представників з більше ніж ста країн у «дбайливому ставленні» до кримських татар. Звичайно, наша присутність та активність їх дратувала», - згадала Джапарова.  

/news/1195.html

19 Травня 2016, 09:05

 

Студентська рада при МІП провела акцію до Дня пам'яті жертв депортації

18 травня Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України, біля Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка, до річниці депортації кримських татар провела акцію за підтримки Студентського Парламенту КНУ. 

Молодь створила живу інсталяцію у вигляді кримськотатарського герба, щоб продемонструвати свою підтримку корінному народу. 

Участь в інсталяції також взяли студенти філологічного факультету кримськотатарського відділення.

Під час акції студенти скандували гасло «18 травня ми всі - кримські татари». У їхніх руках були портрети кримських татар, які пережили депортацію.

/news/1190.html

18 Травня 2016, 14:05

 

МІП: «18 травня ми всі – кримські татари!» 

Депортація кримських татар 18 травня 1944 року, що забрала життя десятків тисяч кримських татар є злочином не тільки проти корінного народу, але й проти українців. Саме тому боротьба за звільнення Криму від окупаційного режиму – це борг кожного громадянина України.

Депортація 1944 року, анексія 2014 року – злочини проти корінного народу Криму – кримських татар. Репресивна політика, яка реалізується в Криму тоталітарним за суттю режимом по відношенню до корінного народу, сьогодні знову ставить за мету знищення кримських татар та витіснення їх з півострова. Недопущення ще одного геноциду та загрози знищення корінного народу сьогодні в Криму – відповідальність світу. 

/news/1191.html

18 Травня 2016, 10:05

 

МІП: У Вашингтоні в Центрі Атлантична Рада (Atlantic Council) презентовано фільм про Крим

16 травня у Вашингтоні, в науково-дослідницькому Центрі Атлантична Рада (Atlantic Council) відбулась панельна дискусія «Запобігаючи новій трагедії: положення кримських татар в Криму».

За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, захід був присвячений обговоренню питання дедалі зростаючої репресії кримськотатарського народу в окупованому Росією Криму.

Важливою частиною заходу став документальний фільм, в якому детально розповідалося про життя кримських татар сьогодні у Криму, створений за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

«Росія та Володимир Путін зробили одну велику помилку: якщо ви подивитися цей фільм, ви побачите, що для кримськотатарського народу немає іншої Батьківщини, ніж Крим», - зазначає Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий. 

/news/1213.html

16 Травня 2016, 20:05

 

Перший заступник Міністра виступила на Постійному Форумі ООН з питань корінних народів

Українська делегація взяла участь у слуханнях Постійного Форуму ООН з питань корінних народів.

Перший заступник Міністра Еміне Джапарова зазначає: "Представники російських корінних народів та російські формально незалежні експерти розповідають на Форумі про щасливих кримських татар в російському Криму. Саме тому активна робота України із донесення реальної картини правопорушень щодо кримських татар – зброя проти брехні Росії, якою вона невпинно годує світ через ЗМІ, дипломатів, експертів та інших агентів впливу».

Крім того, за словами Еміне Джапарової, активна участь України на Форумі – додатковий інструмент захисту кримських татар в Криму.

/news/1184.html

12 Травня 2016, 20:05

 

МІП звернеться до МО «Репортери без кордонів» щодо блокування в Росії сайту проекту «Крим.Реалії»

Міністерство інформаційної політики України готує звернення до міжнародної недержавної організації захисту прав людини, яка оберігає свободу слова у всьому світі, «Репортерів без кордонів», з проханням надати правову оцінку та висновки щодо блокування в Росії сайту проекту «Крим.Реалії».

“Сьогодні з боку Росії знову порушують свободу слова. “Крим.Реалії” є одним з найпотужніших та найпопулярніших видань по Криму, що має досить широке коло читачів. Особливо є важливим те, що видання популярне в Росії. Ми спостерігаємо останнім часом, що всі джерела інформації, які розповідають правду про Крим, стають мішенню блокад та утисків. Незважаючи на це, ми, з боку держави, всіляко підтримуватимемо видання”, - зазначає Міністр інформаційної політики України Юрій Стець. 

/news/1183.html

12 Травня 2016, 20:05

  

Еміне Джапарова: «Статус «корінного народу Криму» кримських татар – запорука повернення Криму до України»

10 травня 2016 року в Нью-Йорку розпочала роботу 15 сесія Постійного Форуму ООН з питань корінних народів, на якій представники корінних народів світу збираються для обговорення проблем своїх народів та пошуків шляхів їх вирішення.

Цього року у ньому беруть участь Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та представники Меджлісу кримськотатарського народу.

Еміне Джапарова наголошує, що після деокупації Криму, корінний народ, в разі реалізації права на самовизначення, стане запорукою захисту України в Криму.

/news/1178.html

10 Травня 2016, 15:05

 

МІП та "Радио Вести" представлять проект "Крим. Декомунізовані»

"Кримська топоніміка - це особливо важлива тема. Після депортації кримських татар у 1944 р. по Криму пройшовся каток топонімічних репресій. Сотні історичних, в основному кримськотатарстких назв, були стерті - замість них з'явились радянські найменування. Таким чином було стерто й історичну пам'ять про корінний народ Криму», - зазначає журналіст «Радио Вести» Ксенія Туркова. Кожного дня з 10 по 14 травня в ефірі радіостанції будуть з'являтися ролики з розповідями про історичні назви кримських міст та сіл. «Після анексії Криму Україна наново відкрила для себе кримських татар. Якщо раніше українське суспільство було сповнене фобій щодо кримськотатарського сепаратизму, земельних самозахоплень тощо, то сьогодні відчувається запит на те, аби дізнатися, хто ж такі насправді кримські татари. Проект «Крим. Декомунізовані» якраз і спрямований на задоволення такого запиту», - зазначає Перший заступник Еміне Джапарова.

/news/1171.html

10 Травня 2016, 08:05

 

МІП презентувало комунікаційну кампанію до роковин геноциду кримських татар – депортації 18 травня 1944 року

5 травня 2016 року в ІА «Укрінформ» Міністерством інформаційної політики України презентовано комунікаційну кампанію «18 травня ми всі – кримські татари» до роковин геноциду кримських татар – депортації 18 травня 1944 року.  Кампанія відбудеться під гаслом «Я пережив геноцид». Її мета – інформування українців та міжнародної спільноти про трагедією депортації, яку пережили кримські татари в 1944 році.

За словами Першого заступника Еміне Джапарової, дії окупаційного режиму по відношенню до кримських татар в Криму сьогодні є продовженням політики геноциду, мета якої класична – знищення народу як ідентичної одиниці, яка народилася та може розвиватися виключно в Криму.

Комунікаційна кампанія складається з відеороликів, бордової кампанії та фотовиставки.

/news/1165.html

5 Травня 2016, 14:05

 

Міністерство інформаційної політики України звітувало за перший квартал 2016 року

В рамках звіту Міністерства інформаційної політики Перший заступник Міністра Еміне Джапарова заявила, що: «щодо Криму, ми продовжили комунікаційну кампанію "Крим - це Україна, розпочату минулого року. Вона, в першу чергу, спрямована на консолідацію української суспільної думки щодо Криму, а також для українців, які живуть на півострові. В рамках кампанії, ми також зняли документально-художній фільм "Крим. Спротив", цільова аудиторія якого - іноземний глядач. Плануємо його презентувати незабаром". 

/news/1151.html

28 Квітня 2016, 18:04

 

МІП у своїй політиці щодо Криму постійно нагадуватиме світу: Крим – це Україна

«Міністерство інформаційної політики України другий рік поспіль реалізує комплексну програму інформаційної реінтеграції Криму, яка має на меті чітке формування в світовому порядку денному розуміння того, що Крим - це Україна. Програма включає в себе соціальні інформаційні проекти, підтримку кримських ЗМІ, підтримку переселенців тощо», -  про це розповів заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко під час круглого столу 16.03.2014 - другий рік "псевдовесни".

/news/1053.html

16 Березня 2016, 14:03

 

Юрій Стець заявив про продовження масштабної комунікаційної кампанії задля підтримки теми Криму в інформаційному просторі

«Ми не дамо забувати про те, що Крим був незаконно анексований Росією. Для того, щоб тримати тему Криму у світовому  порядку денному, прийнято рішення продовжувати комплексну соціальну кампанію «Крим — це Україна», -  коментує запуск соціальної комунікаційної кампанії Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Вона буде логічним продовженням кампанії «Крим — це Україна», яку МІП розпочало у березні 2015 року.

/news/971.html

23 Лютого 2016, 15:02

 

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Крим-це Україна»

23 лютого в ІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію  «Крим-це Україна» до других роковин анексії Криму Росією. «Кампанія має на меті консолідацію суспільної думки щодо Криму та формування громадянської позиції українців, в якій Крим, беззаперечно, це Україна. Окрім іншого вона спрямована на тих українців, які живуть в Криму та потерпають від репресій окупанта. Їм сьогодні вкрай необхідна підтримка та солідарність України», - заначила Еміне Джеппар. Свою участь у кампанії прокоментували Народна артистка України Марія Бурмака, головний редактор онлайн-видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва-Боровик, ведуча «5 каналу» Татьяна Даниленко та член Меджлісу кримськотатарського народу та головний редактор видання новин QHA Гаяна Юксель.

/news/970.html

23 Лютого 2016, 14:02

Відбулася презентація брошури «Антологія сучасної кримської міфології. Російські та українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексії»

11 лютого 2016 року Міністерство інформаційної політики організувало презентацію цього посібника для журналістів. За словами радника Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар, посібник увібрав в себе 30 основних міфів – інформаційних викривлень про Крим, зокрема щодо історії, економіки, настроїв жителів півострова, а також кримських татар та анексії. Радник також наголосила, що потенційним користувачем посібника є не лише журналісти, але й дипломати, експерти та політичні діячі. Ініціатива створення посібника належить кримським переселенцям та реалізована завдяки кримським експертам. Інформаційними партнерами проекту є Міністерство закордонних справ України, Міністерство інформаційної політики України, Український інститут національної пам’яті, «Детектор медіа» «Крим.Реалії», «QirimInfo».

/news/950.html

15 Лютого 2016, 09:02

 

Міжнародний Форум «Крим-це Україна» буде проведено до других роковин окупації

14 січня 2016 року Міністерство інформаційної політики України організувало робочу зустріч із представниками кримської громади, що перебувають у вигнанні, щодо проведення Міжнародного Форуму «Крим - це Україна». Форум відбудеться 26 лютого в Українському кризовому медіа-центрі і пройде в рамках широкої інформаційної кампанії «Крим-це Україна». Еміне Джеппар повідомила, що після консультацій з з кримськими журналістами, правозахисниками та активістами було сформовано робочу групу, яка наразі працює над підготовкою заходу.

/news/882.html

15 Січня 2016, 13:01

 

Інформаційна кампанія «Крим – це Україна» буде продовжена

Про це заявив Радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський після того, як в Одесі підірвали біл-борд з сюжетом соціальної кампанії «Крим – це Україна». "Вперше політична заява українського суспільства та держави пролунала настільки голосно і артикульовано, що навіть викликала реакцію з боку терористів”, – заявив Костинський.

/news/385.html

12 Червня 2015, 11:06

 

Роз’яснення щодо соціальної рекламної кампанії «Крим – це Україна»

Ми вважаємо, що соціальна рекламна кампанія «Крим – це Україна» є актуальною сьогодні, оскільки тема окупованого Криму поступово зникає з порядку денного, як на світовому рівні, так і в Україні. Більш того, сама Україна зникає з перших шпальт газет та новинних стрічок світових ЗМІ. Тому, якщо ми не будемо системно розповсюджувати інформацію про окупований Крим і про те, що він є частиною України, як всередені держави, так і ззовні, – це стане великою помилкою. І вона може коштувати всім нам територіальної цілісності країни. Ми акцентували увагу на тому, що кампанія «Крим – це Україна» розрахована і на українське суспільство, і на світову громадськість. Ми розраховуємо на громадян України, а також на іноземні медіа, аналітичні центри, дипломатичні установи, державні органи та простих громадян. Всі соціальні кампанії ми реалізуємо не витрачаючи жодної копійки державних коштів. Реалізація кампаній є можливою завдяки тісній співпраці з обласними державними адміністраціями, міськими виконкомами та комерційними структурами, що є операторами зовнішньої реклами. Варто зазначити, що кампанії, на кшталт «Крим – це Україна», завжди розроблюються у щільній комунікації з представниками громадського суспільства.

/news/246.html

28 Квітня 2015, 15:04

 

МІП реалізовано соціальну кампанію по окремо виділеній ключовій програмі щодо інформаційної політики Криму

В рамках загальнонаціональної соціальної кампанії "Крим - це Україна" відбулось розміщення сюжетів на більш ніж 2000 площинах по всій Україні. На час реалізації кампанії ротація тематичних аудіороликів відбувається на загальнонаціональних радіостанціях. Ротація відеороликів та пекшотів "Крим - це Україна" передбачена як на національних, так і на регіональних телевізійних каналах.

Обличчями кампанії стали кримчани: Ахтем Сеїтаблаєв - режисер, продюсер, автор, ведучий проекту "Хоробрі серця", Ольга Духніч - політичний  психолог, журналіст тижневика "Новое время", Севгіль Мусаєва-Боровик - головний редактор інтернет-видання "Українська правда", Владислав Селезньов - підполковник, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України,  Ліза Богуцька - блогер, дизайнер, Олександр Янковський - генеральний продюсер "Чорноморської телерадіокомпанії", керівник телепроекту "Крим.Реалії".

/news/214.html

10 Квітня 2015, 09:04