Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Проекти Міністерства  >  Докази для Гааги  >  Фотоматеріали  >  Чергова російська присутність на Донбасі

На Донбасі сили АТО збили російський безпілотник вартістю в $ 6млн

21 травня в «Антикризовому медіа-центрі» (м. Краматорськ) відбувся брифінг заступник керівника штабу АТО полковник Сергій Галушко, на якому було продемонстровані чергові докази присутності Російських військ в Україні.

Сили АТО збили безпілотник, що є на озброєнні підрозділів розвідки Російської Федерації. Про це розповів журналістам заступник керівника АТО полковник Сергій Галушко.

Він зазначив, що даний факт підтверджує присутність російської зброї на території України. БПЛА був збитий минулої доби групою спецпризначення підрозділу полку "Дніпро -1, яка виконувала завдання з виявлення та припинення діяльності диверсійно-розвідувальних груп в нашому тилу на Донецькому напрямку. Апарат вів розвідку неподалік населеного пункту Водяне. "Цей безпілотний літальний апарат "Форпост" вироблений за ліцензією однієї з країн, в Російській Федерації, на Уральському заводі цивільної авіації. Заводський номер 923. Цей літальний апарат перебуває на озброєнні підрозділів розвідки РФ. Він ніс станцію тактичної розвідки, тепловізор і радіолокаційну станцію, - сказав Сергій Галушко. За його совами даний БПЛА може здійснювати розвідку на глибині від 150 до 250 км у тилу наших військ. Орієнтовна вартість такого апарату - понад 6 мільйонів доларів.

Заступник керівника АТО висловив сподівання, що бійці з "Дніпра-1", які збили "Форпост" будуть представлені до нагороди.

начальник прес-центру штабу АТО при

Донецькій обласній державній адміністрації,

військово-цивільної адміністрації

В’ячеслав Петровський

Матеріал взято з сайту: http://www.mil.gov.ua/