Міністерство інформаційної політики України


Cектор ситуативного аналізу та прогнозування

Основні завданнями Сектору:

  • Здійснення моніторингу медіа, аналітичне опрацювання вхідної інформації з метою оцінки ситуацій, що відстежуються, моделювання й прогнозування можливих змін у ній, виявлення постійних і ситуативних чинників впливу.
  • Підготовка пропозицій щодо заходів, спрямованих на забезпечення оперативного реагування органів державної влади на поточний розвиток ситуації в контексті захисту інформаційного суверенітету в політичній, економічній, воєнній, інших сферах як в Україні, так і за її межами.
  • Побудова сценаріїв можливого розвитку подій та вироблення на підставі цього відповідних рекомендацій керівництву Міністерства, іншим визначеним державним органам та посадовим особам.
  • Виявлення інформаційних загроз національній безпеці України та забезпечення оперативного реагування Міністерства на них.
  • Запобігання та протидія викликам і загрозам національній безпеці в інформаційній сфері, вироблення сценаріїв розвитку подій.
  • Інформування громадян України про інформаційні загрози національній безпеці України, визначення сприятливих напрямків інформаційної роботи з метою забезпечення національних інтересів України.
  • Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності керівництва і структурних підрозділів Міністерства інформаційної політики України.

Контактна інформація

ПІБ

Посада

Телефон

Електронна адреса

Ставнічук Володимир Миколайович

Завідувач сектору

256-75-93

[email protected] 

Горбенко Вікторія Олександрівна

Головний спеціаліст

256-73-01

[email protected] 

Батов Святослав Володимирович

Головний спеціаліст

200-46-23

[email protected] Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/cektor-situativnogo-analizu-ta-prognozuvannya.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове