Facebook Twitter YouTUBE


Головна  >  Про міністерство  >  Структура  >  Cектор ситуативного аналізу та прогнозування   >  13/03/2017 10:43:37

Cектор ситуативного аналізу та прогнозування

Основні завданнями Сектору:

  • Здійснення моніторингу медіа, аналітичне опрацювання вхідної інформації з метою оцінки ситуацій, що відстежуються, моделювання й прогнозування можливих змін у ній, виявлення постійних і ситуативних чинників впливу.
  • Підготовка пропозицій щодо заходів, спрямованих на забезпечення оперативного реагування органів державної влади на поточний розвиток ситуації в контексті захисту інформаційного суверенітету в політичній, економічній, воєнній, інших сферах як в Україні, так і за її межами.
  • Побудова сценаріїв можливого розвитку подій та вироблення на підставі цього відповідних рекомендацій керівництву Міністерства, іншим визначеним державним органам та посадовим особам.
  • Виявлення інформаційних загроз національній безпеці України та забезпечення оперативного реагування Міністерства на них.
  • Запобігання та протидія викликам і загрозам національній безпеці в інформаційній сфері, вироблення сценаріїв розвитку подій.
  • Інформування громадян України про інформаційні загрози національній безпеці України, визначення сприятливих напрямків інформаційної роботи з метою забезпечення національних інтересів України.
  • Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності керівництва і структурних підрозділів Міністерства інформаційної політики України.

Контактна інформація

ПІБ

Посада

Телефон

Електронна адреса

Ставнічук Володимир Миколайович

Завідувач сектору

256-75-93

stavnichuk@mip.gov.ua 

Горбенко Вікторія Олександрівна

Головний спеціаліст

256-73-01

horbenko@mip.gov.ua 

Батов Святослав Володимирович

Головний спеціаліст

200-46-23

batov@mip.gov.ua