Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Толока  >  3.6. Чомусь більшість ваших проектів відбуваються лише в столиці. Чи є щось, що ви запропонуєте найближчим часом чи в майбутньому році для регіонів?   >  26/10/2018 09:39:04

Чомусь більшість ваших проектів відбуваються лише в столиці. Чи є щось, що ви запропонуєте найближчим часом чи в майбутньому році для регіонів?

15 вересня 2018 року у центрі Києва пройшов освітній фестиваль «Маркет мов», організований з метою популяризації вивчення іноземних мов. В рамках фестивалю презентовано проект «Україна 360» – сферичне відео про наймальовничіші і найцікавіші куточки нашої країни, демонстровано стрічки «Дякую»«Бранці Кремля» та «Крим. Спротив», а також лекції, майстер-класи, презентації лінгвістичних шкіл, ярмарок вакансій, концерт та інші активності.

Наступного року ми плануємо поширити проект «Маркет мов» в регіонах України.

Крім того, маємо зазначити, що ми реалізуємо проекти не тільки в столиці. Наприклад, фестиваль української музики «Твоя Країна fest» за участі гуртів «Антитіла», «Тартак», «Мандри», GrozovSka Band, Марійки Бурмаки та Gypsy Lyre проведено в семи прикордонних містах України, а саме: у Сарнах (Рівненська область)Новоселиці (Чернівецька область)Мукачеві (Закарпатська область), у Конотопі (Сумська область)Маріуполі (Донецька область)Генічеську (Херсонська область)Ізмаїлі (Одеська область).

А тематична виставка «Формула безпеки Україна – НАТО», присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору, була проведена в наступних містах: Чернігів, Луцьк, ЛьвівЗапоріжжяІвано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Миколаїв, ХерсонЧернівці.