Міністерство інформаційної політики України


Чому нічого не робиться для патріотичного виховання чи популяризації української мови хоча б тут, в Україні?

У серпні-вересні у семи прикордонних містах України – ІзмаїліГенічеськуМаріуполіКонотопі, МукачевіНовоселиці і Сарнах  – за підтримки МІП пройшов фестиваль української музики «Твоя Країна fest» за участі гуртів «Антитіла», «Тартак», «Мандри», GrozovSka Band, Іванки Червінської, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

Також Міністерство реалізує проект «Українські Амаzонки»  – унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток. Покази вже проведено у Києві та Львові, на черзі – Дніпро, інші міста України та світу. До Дня захисника України проведено захід «Запроси мене з війни» за участі «українських амаzонок» та наших військових.

За підтримки МІП за кордоном проходять виставки про Україну. Так, 26 вересня в одному з найбільших бізнес-центрів Токіо (Японія) – World Trade Center Building – розпочала роботу фотовиставка «Ukraine – Unique and Diverse».Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/32-chomu-nichogo-ne-robitsya-dlya-patriotichnogo-vihovannya-chi-populyarizacii-ukrainskoi-movi-hocha-b-tut-v-ukraini.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове