Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Толока  >  1.9. Чому Міністерство інформаційної політики не впливає на те, щоб на провідних каналах країни збільшувалась кількість позитивних новин, а також збільшення висвітлення реформ?   >  26/10/2018 09:37:57

Чому Міністерство інформаційної політики не впливає на те, щоб на провідних каналах країни збільшувалась кількість позитивних новин, а також збільшення висвітлення реформ?

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, тому ми не можемо контролювати діяльність комерційних телеканалів та радіостанцій. Вибір контенту та спосіб його подачі контролює керівництво кожного телеканалу. 

МІП, в свою чергу, розробляє власні проекти, соціальні реклами та фільми (наприклад, про медичну реформупро реформу енергоефективності), які висвітлюють реформи, та пропонує їх телеканалам для трансляції.

При цьому маємо зазначити, що проблемою України є те, що майже всі телеканали та радіостанції в країні належать так званим «олігархам», які використовують медіа задля власних інтересів, що безпосередньо впливає на інформаційну безпеку та інформаційну політику.